Developres Rzeszów
Odwiedziło nas 432360 gości

Aleksandra Crncevic: Obie drużyny zaprezentowały się dobrze

W dzisiejszym meczu Ligi Mistrzyń Developres SkyRes Rzeszów został w trzech setach pokonany przez CSM Volei Alba Blaj. Zadowolenia z tego rezultatu nie ukrywała Aleksandra Crncevic, przyjmująca rumuńskiej drużyny.

 

 

Aleksandra Crncevic była jedną z najlepszych zawodniczek w swojej drużynie. Zdobywczyni 12 punktów nie ukrywała radości z wygranej: - Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że udało się osiągnąć tak dobry wynik zwłaszcza, że tak ciężko na niego pracowałyśmy - powiedziała. Serbka jest zdania, że obie drużyny zaprezentowały się dziś dobrze, jednak wierzy, że przyjdzie czas na jeszcze lepsze spotkania: - Wierzę, że będziemy grać coraz lepiej, bo wciąż rozwijamy się jako drużyna. 

Choć CSM Volei Alba Blaj jest obenie najlepszą drużyną w grupie, Crncevic nie chce skupiać się na drugiej rundzie spotkań: - Przed nami jeszcze mecz z Mulhouse, a powinnyśmy posuwać się krok po kroku. Z pewnością w tej grupie czeka nas jednak jeszcze wiele walki - zakończyła. 

 

 

DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW vs CSM VOLEI ALBA BLAJ 0:3 (19:25, 25:27, 17:25)

SPONSORZY
ZŁOTY
SREBRNY
TECHNICZNY
PARTNER KLUBU
NEWS
20/01/2018
Wizyta w salonie Sky Beauty Wykorzystując niespodziewaną przerwę w rozgrywkach, nasza drużyna odwiedziła salon Sky Beauty. ...
KUP TERAZ